Контактирајте не

Hebei KeMing Medicines Imp.& Exp.Trade Co., Ltd

Адреса

Соба 0103-0104, единица B3, WanXin

Градина, 35 BeiCheng Rd.Шиџиажуанг

Е-пошта

annazhang_km@163.com

hbkmyy@163.com

Телефон

0086-311-87723278

0086-311-87780746

0086-311-87771968

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота: од 10 до 14 часот

Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?