• орални-рехидратациони-соли-цинк-сулфат-дисперзивни-јазичиња
 • ветеринарно-лек
 • снабдување-дрога

Производ

Напредна меѓународна технологија на производство и производи со висок квалитет

 • Готов производ

нашата фабрика

Напредна меѓународна технологија на производство и висок квалитет

 • Фабричката големопродажна цена со мали MOQ

  Фабрика

  Фабричката големопродажна цена со мали MOQ

 • Обезбедување на квалитет QC HALAL iso9001 Кошер

  Квалитет

  Обезбедување на квалитет QC HALAL iso9001 Кошер

 • Услуга за клиенти Услуга 7*24 часа (Одговори во рок од 3-6 часа)

  Сервис

  Услуга за клиенти Услуга 7*24 часа (Одговори во рок од 3-6 часа)

 • Бесплатен примерок Купете 1 добијте 1 бесплатен примерок

  Бесплатно

  Бесплатен примерок Купете 1 добијте 1 бесплатен примерок

за нас

Hebei KeMing Medicines Imp.& Exp.Trade Co., Ltd. се наоѓа во главниот град на провинцијата Хебеи, Shijiazhuang.Градот е погодно лоциран јужно од Пекинг, е комерцијален, транспортен и индустриски центар лоциран на северната кинеска рамнина.Основана е во 1999 година, е формално претпријатие за фармацевтско тргување во сопственост на лиценцата за бизнис со лекови и GSP.

Гледај Повеќе