• oral-rehidratim-kripëra-zink-sulfat-dispersible-tabs
 • veterinare-drogë
 • furnizim-drogë

Produkt

Teknologji e avancuar ndërkombëtare e prodhimit dhe produkte me cilësi të lartë

 • Produkt i perfunduar

Fabrika jonë

Teknologji e avancuar ndërkombëtare e prodhimit dhe cilësi e lartë

 • Çmimi me shumicë i fabrikës me MOQ të vogël

  Fabrika

  Çmimi me shumicë i fabrikës me MOQ të vogël

 • Sigurimi i cilësisë QC HALAL iso9001 Kosher

  Cilësia

  Sigurimi i cilësisë QC HALAL iso9001 Kosher

 • Shërbimi ndaj klientit Shërbimi 7*24 orë (Përgjigju brenda 3-6 orësh)

  Shërbimi

  Shërbimi ndaj klientit Shërbimi 7*24 orë (Përgjigju brenda 3-6 orësh)

 • Mostra falas Blej 1 merr 1 mostër falas

  Falas

  Mostra falas Blej 1 merr 1 mostër falas

rreth nesh

Hebei KeMing Medicines Imp.& Exp.Trade Co, Ltd. ndodhet në kryeqytetin e Provincës Hebei, Shijiazhuang.Qyteti ndodhet në mënyrë të përshtatshme vetëm në jug të Pekinit, është një qendër tregtare, transporti dhe industriale e vendosur në rrafshin verior të Kinës.Ajo u themelua në vitin 1999, është një ndërmarrje formale tregtare farmaceutike në pronësi të Licencës së Biznesit të Barnave dhe GSP.

shikoni më shumë