Rreth Nesh

qqq

Hebei KeMing Medicines Imp.& Exp.Trade Co., Ltd. ndodhet në kryeqytetin e Provincës Hebei, Shijiazhuang.Qyteti ndodhet në mënyrë të përshtatshme vetëm në jug të Pekinit, është një qendër tregtare, transporti dhe industriale e vendosur në rrafshin verior të Kinës.Ajo u themelua në vitin 1999, është një ndërmarrje formale tregtare farmaceutike në pronësi të Licencës së Biznesit të Barnave dhe GSP.

Kompania përmes bashkëpunimit të ngushtë me një numër prodhuesish të certifikuar GMP për të arritur cilësinë më të lartë me çmimet më konkurruese, ndërsa agjencitë profesionale të kontrollit të cilësisë për të siguruar që interesat më të mira të klientëve.Biznesi i kompanisë në Azinë Juglindore, Afrikë, Lindjen e Mesme, Amerikën e Jugut dhe Evropë, në të njëjtën kohë, ka marrë besimin nga klientët në të gjithë botën.

 

Kompania është e përkushtuar për zhvillimin, funksionimin dhe furnizimin e nivelit ndërkombëtar të biznesit të importit dhe eksportit farmaceutik dhe kimik, mund të ofrojë njëmbëdhjetë lloje të formave të dozimit të afro 500 llojeve të produkteve, format e dozimit përfshijnë Tableta, Kapsula, Injeksione, Pluhur për oral. suspension, granula, pluhura, shurupe, lëngje orale, pomada, pika për sy, aerosol dhe të tjera.Zhvillimi dhe furnizimi i përbërësve farmaceutikë aktivë USP dhe BP me cilësi të lartë sipas rregulloreve GMP dhe cGMP.Sipas standardeve të përcaktuara nga klienti për të siguruar produktet dhe dokumentet e regjistrimit.