hydrochloride prometazina për pezullimin oral - Kinë Hebei Keming ilaçe

hydrochloride prometazina për pezullimin oral

Përshkrim i shkurtër:

FOB Price Inquiry Min.Order Quantity 20,000 bottles Supply Ability 1,000,000 bottles/Month Port Shanghai Payment Terms  T/T in advance Product Detail Product name Promethazine hydrochloride for oral suspension Specification 5mg/5ml 60ml Description   Standard Factory standard Package 1bottle/box Transportation Ocean,Land,Air Certificate GMP Price Inquiry Quality guaranteeperiod for 36 months Product Description Indications: 1. Skin mucous membrane allergy:...


Detail Product

Produkt Tags

FOB Çmimi hetim
Min.urdhër Sasia 20.000 shishe
Furnizimi Aftësia 1,000,000 shishe / muaj
port Shanghai
Kushtet e pagesës  T / T paraprakisht
Detail Product
Emri i produktit hydrochloride prometazina për pezullimin oral
Specifikim 5mg / 5 ml 60ml
Përshkrim  
standard standarde fabrikë
paketë 1bottle / box
transport Ocean, Land, Air
certifikatë GMP
çmim hetim
guaranteeperiod Quality për 36 muaj
përshkrim i produktit Indikacione: 1. lëkurën mukozës alergji membrane: përshtatshme për afatgjatë, rinitis alergjik sezonal, vasomotor rinitit alergjik, konjuktivit, 

urtikarie, alergji ushqimore, gërvishtjet lëkurës. sëmundje 2. Motion: lëvizje 

sëmundje, sëmundje detare, avion halo. 3. ndjehen të sëmurë dhe të vjella.

 


  • I mëparshëm:
  • Tjetër:

  • produkteve të përafërta