Oxytocin injeksion - China Hebei Keming Medicines

injeksion oxytocin

Përshkrim i shkurtër:

FOB Price Inquiry Min.Order Quantity 200,000 Ampoules Supply Ability 15,000,000 bottles/Month Port Shanghai Payment Terms  T/T in advance Product Detail Product name Oxytocin Injection Specification 10IU  1ml Description Clear, colorless solution Standard BP Package 10ampoules/box Transportation Ocean,Land,Air Certificate GMP Price Inquiry Quality guaranteeperiod for 36 months Product Description Oxytocin injection is used for the induction & maintana...


Detail Product

Produkt Tags

FOB Çmimi hetim
Min.urdhër Sasia 200.000 ampula
Furnizimi Aftësia 15.000.000 shishe / muaj
port Shanghai
Kushtet e pagesës  T / T paraprakisht
Detail Product
Emri i produktit oxytocin Injection
Specifikim 10IU 1ml
Përshkrim Clear, zgjidhje pa ngjyrë
standard BP
paketë 10 ampoules/box
transport Ocean, Land, Air
certifikatë GMP
çmim hetim
guaranteeperiod Quality për 36 muaj
përshkrim i produktit injeksion oksitocina është përdorur për induksion dhe mirëmbajtjes së punës, për

 kontrolli pas partum hemorragji & hypotonicity mitrës në 3 

Faza e punës, dhe për të nxitur prodhimin e qumeshtit ne rastet e nxjerrje meta qumështit.

Ajo është përdorur edhe në aborteve të humbura.

 


  • I mëparshëm:
  • Tjetër: